Врятуй природу - користуйся еко френдлі посудом!

Екологічна ініціатива сьогодні - це не просто модно, це питання виживання людей та планети. Вас можуть не турбувати такі поняття як екосистема, глобальне потепління чи забруднення світового океану, але ж визирнувши у вікно власної квартири теж є над чим задуматись! Вам подобаються літаючі брудні поліетиленові пакети, чи заплутані крила нещасних голубів у використаних одноразових торбинках? То може варто почати змінювати ситуацію хоча б у власному дворі та місті? Адже турбуватися про природу ніколи не пізно і не рано. Саме це доводить команда MINIBOSS, учасники якої хлопчики віком від 10 років. Вони й заснували проект “Чиста планета у власній тарілці з EkoDISHes”.Не знаєте які є альтернативи пластику? Ми вам підкажемо дійсно простий, зручний та мега-екологічний спосіб вберегти нашу планету від кризи. Користуйтесь еко френдлі наборами посуду від EkoDISHes! Це дійсно зручно та відповідально по відношенню до нашої природи.

До набору EkoDISHes входять:
  • бокс з пресованої пшениці;
  • бамбукова ложка та виделка;
  • бамбуковий стакан з силіконовою кришкою;
  • бамбукова трубочка для напоїв з щіточкою для її очищення;
  • сітчаста тканинна торбинка для сипучих продуктів, як альтернатива одноразовим пакетам.

EkoDISHes

EkoDISHes

Чому набори EkoDISHes такі особливі? Посуд в цих наборах:
  1. Виготовлений з природніх матеріалів (вони швидко розкладаються у грунті) та без використання пластику.
  2. Багаторазового використання (його просто мити після кожного використання, а торбинку можна прати у пральній машині).
  3. Зручний для транспортування (в ланч-боксі ваші бутерброди не будуть розчавлені іншими предметами з сумки, як, наприклад, у поліетиленовому пакетику, при цьому вага посуду EkoDISHes мінімальна, що зручно навіть першачкам).
  4. Стильний та красивий (в оформленні посуду використані приємні глибокі відтінки та сучасні інстаграмні принти).
EkoDISHes

Не думайте, що закопавши під землю звалища пластику та поліетилену, людство перечекає 500 років, поки це сміття розкладається! Адже мікропластик, який виділяється з усіх цих одноразових пакетиків, стаканчиків, тарілок та трубочок безперервно потрапляє у грунт та воду прямо у нас під ногами, а в результаті опиниться у наших організмах через воду, тваринну та рослинну їжу. Тобто наслідки нашого недбальства у використанні пластику побачимо і ми, і десятки поколінь після нас у вигляді страшних хвороб та генетичних мутацій.

Отож, мінімізуйте кількість вашого небезпечного сміття вже сьогодні! Потурбуйтесь про природу, починаючи з власної тарілки, разом з наборами EkoDISHes!

EkoDISHes

Для замовлення свого власного комплекту EkoDISHes звертайтеся за контактами:
ekodishes101@gmail.com
+38 (068) 12 34 620

Бізнес-школа MiniBoss

MiniBoss Business School International

ІНВЕСТИЦІЇ В МАЙБУТНЄ: У ВІННИЦІ ПРОЙШОВ ФОРУМ СТАРТАПІВ (ТРК ВІТА)

MINIBOSS GLOBAL

ДАЕМ ВОЗМОЖНОСТЬ ОТКРЫТЬ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL